/ PR / Prezenty pod choinkę dla gracza komputerowego

Prezenty pod choinkę dla gracza komputerowego

Administrator , 10 grudnia 2018 - 18:08 w PR

Chcesz kupić prezent chłopakowi, bratu lub synowi, który jest niepoprawnym miłośnikiem gier komputerowych? Przekonaj się, jakie gadżety ucieszą go najbardziej! Wybierz taki, którego jeszcze nie ma, a który zwiększy jego szanse na zwycięstwo. Stań się dziewczyną lub matką roku!

Myszka gamingowa dla początkujących i zaawansowanych graczy

Myszki dla graczy stanowią osobną podkategorię myszek do komputera i laptopa. Dzieje się tak, ponieważ podczas grania o zwycięstwie mogą przesądzić nawet ułamki sekund. Myszki gamingowe są superczułe, precyzyjne (to ważne zwłaszcza przy strzelankach) i odznaczają się doskonałym przekazem sygnału pomiędzy nimi a komputerem.

Wybierając myszkę dla zaawansowanego gracza, miej na uwadze jej ergonomię i materiał wykonania. Podczas energetycznej gry myszka nie może wysunąć się z ręki ani ślizgać po podłożu. Musi reagować na wywoływane komendy błyskawicznie. Dobrze, by miała jak najwięcej DPI – wpływają na możliwość zmieniania rozdzielczości. Mało tego, wybierz model z kilkoma rodzajami podświetlenia. Dzięki nim gamer będzie widział, ile zostało mu życia, poziomu magicznego czy innych parametrów.

Początkującemu graczowi zapewnij dodatkowo dużą liczbę programowalnych przycisków. Dzięki nim zaprogramuje w myszce najbardziej zaawansowane komendy, by podczas grania korzystać z nich za sprawą pojedynczego kliknięcia.

Dodatkowe kontrolery do PC

Twój ukochany bądź syn zafascynowali się niedawno grami wyścigowymi? Granie w nie za pośrednictwem klawiatury i myszki odbiera całą zabawę. Zapracuj na miano dziewczyny roku, kupując mu zestaw z kierownicą, skrzynią biegów i pedałami. Kierownicę taką montuje się na biurku – jest stabilna i wygodna. Pedały oczywiście lądują pod biurkiem. Gracz czuje się jak w prawdziwej wyścigówce!

Rozbudowane modele tych urządzeń odznaczają się m.in. wibracjami. Gamer podczas zderzenia z innym autem lub zjechania z trasy odczuje je, dzięki czemu poczuje się jak w realnej sytuacji.

Sprawdź też inne prezenty dla chłopców w wieku 12-14 lat.

Wyposażenie dla fanów gier typu multiplayer

Dla graczy, którzy do wygrywania w rozgrywkach potrzebują kontaktu z resztą drużyny, wybierz słuchawki z mikrofonem, oddzielny mikrofon lub kamerkę. Jeśli zdecydujesz się na słuchawki, postaw na nauszne (wokółuszne), które najlepiej tłumią dźwięki płynące z zewnątrz. Graczowi łatwiej będzie wyobrazić sobie, że znajduje się na polu bitwy czy w wyścigówce. Zadbaj także o to, by słuchawki miały osobny regulator głośności. Zwiększanie i zmniejszanie dźwięku na komputerze zajmuje zbyt wiele cennego czasu.

Mikrofon pozwoli porozumiewać się graczom i na bieżąco ustalać taktykę. Zamontowany na słuchawkach nie będzie wyłapywał dźwięków z otoczenia tak bardzo jak oddzielny. Jeśli obdarowywany chłopak dzieli z kimś pokój lub gra w towarzystwie, lepsze będą słuchawki z mikrofonem.

Warto też wspomnieć, że nowoczesne myszki gamingowe z programowalnymi przyciskami również są istotne w grach typu multiplayer. Jeśli Twój mężczyzna wychodzi grać do kolegów lub kafejek, a może nawet jeździ na turnieje dla graczy, wystarczy, że zabierze myszkę ze sobą i podłączy do dowolnego komputera, a będzie mógł skorzystać ze wszystkich komend zaprogramowanych w przyciskach. Zapisują się one w myszce, nie w komputerze.

Źródło: Notka PR

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *