/ Gry / Darmowa strzelanka online dla wielu graczy: Battlefield Heroes

Darmowa strzelanka online dla wielu graczy: Battlefield Heroes

Administrator , 13 listopada 2014 - 18:54 w Gry

Battlefield Heroes, to darmowa gra multiplayer o bardzo przyjemnej kreskówkowej oprawie graficznej. Jeżeli masz chwilę wolnego czasu i szukasz gry, w którą będziesz mógł bezpłatnie zagrać i zmierzyć się z ludźmi z całego kraju, to Battlefield Heroes jest jedną z lepszych propozycji. Przeczytaj więcej o grze będącej jednym z ciekawszych shooterów online – Battlefield Heroes.

1 Battlefield Heroes: darmowa strzelanka mmo

Battlefield Heroes, to stosunkowo prosta, ale zarazem bardzo wciągająca gra mmo z polskim interfejsem dostępna w internecie. W grze opowiadamy się po jednej ze stron „Royal Army”, lub „National Army” i wcielamy się w postać żołnierza gotowego do walki. Tak naprawdę wybór frakcji w grze nie ma większego znaczenia i wpływa jedynie na wybór sojuszników (innych graczy), którzy będą razem z nami walczyli za konkretną flagę. Innymi słowy, jeżeli nie mamy na przykład znajomego, który już został uczestnikiem gry, to możemy opowiedzieć się zarówno po jednej, oraz po drugiej stronie.

battlefield heroes darmowe mmo

 

Podczas kreowania postaci w grze, oprócz wyboru frakcji będziemy mogli wybrać również klasę postaci: komandosa, żołnierza, strzelca.

  • Komandos (commando) – klasa postaci umożliwiająca zakradanie się do przeciwnika (jedną z jej umiejętności jest chwilowa niewidzialność) i eliminację za pomocą podręcznego noża. Dodatkowo komandosi bardzo często atakują na odległość, z broni snajperskich – w ten sposób zadają jedne z największych obrażeń w grze. Klasę komandosa polecamy głównie bardziej zaawansowanym graczom, ponieważ wymaga ona znacznej precyzji.
  • Żołnierz (soldier) – jednostka bardzo przydatna na polu walki – posiada umiejętność uzdrawiania sojuszniczych żołnierzy (nawet 40% życia). Główną bronią żołnierza są karabiny i pistolety maszynowe – grając tą klasą nie musimy martwić się o precyzyjny strzał, ponieważ większość broni jest szybkostrzelna. Grając tą klasą szybko zdobędziemy dodatkowe punkty i kolejne poziomy w grze – jest to klasa uniwersalna i polecana zwłaszcza początkującym.
  • Strzelec (gunner) – klasa postaci wyposażona w największą ilość punktów życia. Strzelec posługuje się bronią ciężką, która jest w stanie unieszkodliwić zarówno przeciwnika, oraz opancerzone pojazdy, takie jak czołgi. Gunner, to najwolniejsza z zaprezentowanych klas postaci – mimo wszystko na krótki dystans, przy odpowiednich umiejętnościach nie ma sobie równych.

Każda z klas postaci posiada unikalne umiejętności, które możemy rozwijać zdobywając nowe poziomy w grze.

2 Battlefield Heroes: o grze (poradnik)

Battlefield Heroes, to darmowa strzelanka sieciowa (mmo), w którą możemy zagrać ze znajomymi z całego świata. Dostępnych jest kilka trybów gry: conquest, v2 vengeance, capture the flag. Pierwszy z trybów gry (najpopularniejszy) polega na przejęciu określonych punktów na mapie i eliminacji drużyny przeciwnika – wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej flag, oraz wyeliminuje największą ilość żołnierzy przeciwnika. Drugi z trybów gry polega na przejęciu i utrzymaniu rakiety, która jest zazwyczaj usytuowana w środku mapy – każda z drużyn stara się utrzymać kontrolę nad rakietą przez określony czas – wygrywa drużyna, która przez 5, lub 10 minut będzie w posiadaniu „rakiety”. Ostatni z trybów gry polega na przejęciu flagi drużyny przeciwnej i doprowadzenie jej do własnej bazy.

battlefield heroesŹródło: youtube.com, bfheroes

W grze będziemy mogli zagrać na kilkunastu różnych mapach, których akcja przenosi nas w góry, tereny piaszczyste, doliny itp., o zróżnicowanej ilości dostępnych pojazdów. Zaletą gry jest możliwość wykorzystania dostępnych pojazdów, takich jak samoloty, czołgi, lub samochody terenowe, dzięki którym szybko dotrzemy na miejsce walki. Dodatkowo do jednego pojazdu może wejść kilku żołnierzy, co jest szczególnie przydatne, gdy jedziemy powolnym czołgiem i chcemy mieć wsparcie z karabinu snajperskiego.

strzelanka mmo za darmoŹródło: youtube.com, bfheroes

Grafika w grze przypomina trochę obrazy z kreskówki – zrobiona z humorem –  jest naprawdę dopracowana, podobnie jak oprawa audio. Po zarejestrowaniu się na stronie Battlefield Heroes, będziemy musieli pobrać klienta gry – może to zająć kilka minut, ale naszym zdaniem warto.

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *