/ Gry / Najciekawsze premiery gier w listopadzie!

Najciekawsze premiery gier w listopadzie!

Administrator , 9 listopada 2014 - 20:19 w Gry

Nudzisz się? Masz chwilę wolnego czasu? Zobacz najciekawsze premiery gier komputerowych w listopadzie – czyli o tym co nas czeka przed zakończeniem 2014 roku! Przegląd najlepszych i najbardziej oczekiwanych gier w listopadzie 2014 według redakcji KacikPC. Od ogrzewanych produkcji, takich jak Far Cry 4, lub Battlefield, po interesujące tytuły, wśród których znajdziecie między innymi This War of Mine.

1 Battlefield 4 – ostateczna rozgrywka: premiera w Polsce – 30 listopada 2014

Battlefield 4 – ostateczna rozgrywka to piąty i zarazem ostatni dodatek do serii Battlefield, który przenosi nas w malownicze tereny euroazjatyckie.

2 Far Cry 4: premiera w Polsce – 20 listopada 2014

Far Cry 4, to kolejna popularna produkcja sandboksowej strzelaniny, która przenosi nas tym razem do Kyratu – fikcyjnego kraju leżącego gdzieś w Himalajach.

3 Assassin’s Creed: Unity: premiera w Polsce – 13 listopada 2014

Kontynuacja serii Assassin’s Creed, w której przyjdzie nam przemierzać XVIII-wieczny Paryż i wykonywać rozmaite zadania.

4 This War of Mine: premiera  – 14 listopada 2014

Gra o oprawie graficznej przypominającej Deadlight, w której będziemy musieli przetrwać grupą cywilów w samym środku oblężonego miasta.

5 Sunless Sea : premiera  – 25 listopada 2014

Wcielamy się w rolę kapitana parowego i eksplorujemy ocean zamieszkiwany przez ludzi i fantastyczne stwory – gra łączy elementy strategii, RPG i przygodówki.

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *