/ Gry / Wciągająca gra flash, w którą zagrasz w każdej chwili!

Wciągająca gra flash, w którą zagrasz w każdej chwili!

Administrator , 30 października 2014 - 18:26 w Gry

Masz chwilę wolnego czasu i lubisz wciągające gry komputerowe? Polecamy jedną z prostych gier wykonanych w technologii Flash, którą pokochały setki graczy na całym świecie – Haxball. Zagraj w połączenie gry piłkarskiej i cymbergaja (air-hockey) – zmierz się z graczami w trybie multiplayer z całego świata. Prezentujemy jedną z najbardziej ekscytujących, wciągających, a jednocześnie prostych do opanowania gier wykonanych w technologii Flash.

1 Darmowa wciągająca gra Flash: Haxball

Haxball, to połączenie potocznej gry zwanej cymbergajem i piłki nożnej. Podobnie jak w grach piłkarskich mamy boisko, na którym zostały umieszczone dwie bramki i przeciwne drużyny, których zadaniem jest uzyskanie przewagi poprzez strzelenie gola przeciwnikowi. Nie spodziewajcie się zaawansowanej grafiki – w Haxball’u mamy do czynienia z prostymi krążkami, za pomocą których dosłownie odbijamy piłkę. To co w Haxballu naprawdę wciąga, to niepowtarzalna rozgrywka, klimat, oraz zręczność, którą musi opanować gracz, aby wygrać mecz.

Haxball, to gra wykonana w technologii Flash, w którą zagrasz bezpośrednio w przeglądarce internetowej – niczego nie musisz pobierać na dysk komputera, oraz nie jest wymagana rejestracja.

wciagajaca gra pilkarska we flashu

Mogłoby się wydawać, że Haxball to odbijanie piłki bez ładu i składu – wystarczy lecieć we wskazanym kierunku – jednak grając w ten sposób szybko zorientujemy się, że nie jest to dobry sposób na grę. Odbijanie piłki od bandy, zwody, oraz tzw. rockety, to wyuczone nawyki najbardziej doświadczonych graczy, którzy już po kilku chwilach gry sprowadzą nas na ziemię.

Haxball gra flash

Haxball jest grą multiplayer, która pozwala nam zmierzyć się nie tylko z masą polskich graczy, ale również z osobami zza granicy – wybór odpowiedniego pokoju gry zależy wyłącznie od nas.

Uwaga! Warto wybrać pokój, który znajduje się na górze listy – w ten sposób będziemy mieli pewność, że gra nie będzie się przycinała. Innymi słowy im mniejsza odległość gracza, który założył pokój od naszej lokalizacji tym większe prawdopodobieństwo mniejszych pingów w grze.

W grze Haxball, będziemy mogli dołączyć do istniejących pokojów gry, lub założyć własny pokój gry – będziemy mogli określić w nim rodzaj stadionu na którym odbędzie się gra, oraz ilość graczy, którzy będą mogli wejść do pokoju (maksymalnie 22). To od nas zależy jak rozmieścimy składy – warto zadbać o to, aby wybrany stadion nie był zbyt mały, lub za duży dla uczestników gry.

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *