/ Gry / Jak Monopoly – popularna planszówka w realnym świecie!

Jak Monopoly – popularna planszówka w realnym świecie!

Administrator , 4 maja 2018 - 10:00 w Gry
Każdy z nas marzy, żeby zostać miliarderem z ogromną ilością pieniędzy oraz nieruchomości. Niestety, codzienność niejednokrotnie wygląda inaczej. W związku z tym, firma Reality Games postanowiła wirtualnie pomóc osobom, które mają żyłkę do inwestowania w nieruchomości. Polsko – brytyjski zespół stworzył grę mobilną o nazwie Landlord – Magnat Nieruchomości.

1 Nowoczesna gra biznesowa

Landlord Magnat Nieruchomości to bardzo nowoczesna gra na Androida należąca do kategorii gry biznesowe, gry symulacyjne. W skrócie, aplikacja polega na wykupowaniu nieruchomości w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Projekt wystartował w formie „boot-strappera”, czyli w postaci start-upu, który finansowany jest wyłącznie ze środków własnych. Aplikacja Landlord Magnat Nieruchomości korzysta z danych zaczerpniętych przy pomocy Facebooka oraz Foursquare. Najważniejsze znaczenie ma usługa geolokalizacji, która w znacznym stopniu decyduje o naszym położeniu w świecie gry.

Bez wątpienia inne gry ekonomiczne mogłyby uczyć się, jak przy pomocy nowoczesnych rozwiązań technologicznych tworzyć gry biznesowe pokroju Landlord Magnat Nieruchomości.

Aplikacja umożliwia użytkownikom inwestowanie w nieruchomości oraz pomnażanie naszego majątku. Wirtualnie zarobione środki możemy przeznaczyć na udziały w rzeczywistych nieruchomościach, które znajdują się w promieniu kilometra od miejsca, w którym aktualnie przebywamy.

Jest to bardzo nowoczesny pomysł na grę typu Tycoon, nawiązujący do rzeczywistości, urozmaicony o wykorzystanie geolokalizacji oraz połączony z elementami rozszerzonej rzeczywistości.

Landlord Magnat Nieruchomości to gra, która umożliwia inwestowanie w ponad 50 milionów prawdziwych, istniejących nieruchomości z całego świata.

Naszym celem w grze jest podróżowanie, zarabianie pieniędzy, ulepszanie oraz planowanie strategii w inwestowanie.

W grze Landlord Magnat Nieruchomości podejmujemy decyzje, które nieruchomości chcemy wystawić na sprzedaż.

Co najważniejsze, wartość każdego miejsca zostaje wyceniana na podstawie jego popularności, natomiast ilość zameldowań w określonym czasie rzeczywistym ma wpływ na zarabiane w grze pieniądze.

Na początku naszej przygody w Landlord Magnat Nieruchomości zaczynamy z kwotą pięćdziesięciu milionów dolarów w portfelu. Mamy możliwość inwestowania w domy, nieruchomości, czy wybrane przez nas ulubione miejsca. Zdobywamy kolejne środki w grze po to, żeby mieć możliwość kupowania kolejnych, większych, droższych oraz bardziej dochodowych miejsc, jak między innymi lotniska, galerie handlowe, bądź atrakcje turystyczne.

Www: https://landlordgra.pl/

AppStore: https://itunes.apple.com/pl/app/landlord-real-estate-tycoon/id950949627?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.landlordgame.tycoon&hl=pl

Źródło: Notka PR,

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *