/ Gry / 10 sposobów na zarabianie pieniędzy w LOL-u

10 sposobów na zarabianie pieniędzy w LOL-u

Administrator , 1 czerwca 2020 - 15:19 w Gry

Nie trzeba być gwiazdą e-sportu, żeby zarabiać pieniądze grając w ulubioną grę. Jakie są więc inne możliwości? Przygotowaliśmy dla Was 10 sposobów na zarabianie pieniędzy w LOL-u. Jeżeli więc chcesz wzbogacić się na graniu w League of Legends, to koniecznie się z nimi zapoznaj.

1. Nagrywanie filmów na YouTube

Najprostszym sposobem na zarabianie pieniędzy w LOL-u jest założenie kanału na YouTube i wrzucanie na niego filmów związanych z grą. Możesz pokazywać na nich jak grasz lub dzielić się swoimi przemyśleniami. Całość możesz okrasić oryginalnym komentarzem, który dodatkowo zaciekawi odbiorców. Wymaga to jednak systematycznej i cierpliwej pracy, bo nie wystarczy wrzucenie jednego filmiku raz na jakiś czas. Nie od razu też osiągniesz miliony wyświetleń, które będą miały przełożenie na Twój zarobek, jednak nie jest to niemożliwe.

2. Bycie Streamerem

Czujesz się showmanem i uwielbiasz występy na żywo? Zamiast kręcenia filmów na YouTube możesz zostać Streamerem. Tutaj również wymagana jest jednak pewna systematyczność w przeprowadzanych transmisjach. Dzięki nagrywaniu swojej gry na żywo możesz jednak zdobyć liczną rzeszę fanów, a gdy przekonasz ich do subskrypcji, to przełoży się to na bezpośredni dochód. Nagrania muszą być jednak na tyle ciekawe, że z jednej strony pozwolą na zdobycie wielu widzów, a z drugiej sprawią, że utrzymasz ich przy sobie.

3. Tworzenie podcastów

Jeżeli niezbyt pewnie czujesz się przed kamerą, to możesz skupić się na nagrywania podcastów. Jest to obecnie jeden z popularniejszych sposób docierania do wielu internautów. Nie wymaga ukazywania swojej twarzy oraz męczenia się w nagrywanie i montowanie filmów. Jeżeli masz w sobie żyłkę dziennikarza, to możesz zapraszać ciekawych gości związanych z LOL-em i przeprowadzać z nimi wywiady. Kokosów na tym nie zarobisz, jednak jakieś pieniądze mogą wpłynąć na Twoje konto.

4. Założenie i prowadzenie strony internetowej

Z kolei, gdy Twoją najmocniejszą stroną jest słowo pisane, wówczas możesz założyć stronę internetową lub blog poświęcony grze. Możesz tam wrzucać przeróżne materiały, które zaciekawią odbiorców. Jeżeli Ci się to uda, wówczas będziesz zarabiał na wyświetleniach.

5. Oferuj szkolenia dla graczy

Jesteś bardzo dobrym graczem, ale nie chcesz uczestniczyć w profesjonalnych turniejach? Możesz zostać trenerem innych osób, ale tylko pod warunkiem, że jesteś cierpliwy. Jest wiele osób, które z chęcią podniosłyby swoje umiejętności i z wielka przyjemnością zapłacą za skorzystanie z takiego szkolenia.

6. Znajdź pracę w profesjonalnym portalu

Jeżeli lubisz pisać, ale nie masz chęci na zakładanie swojego serwisu internetowego, wówczas możesz poszukać pracy w istniejących portalach poświęconych League of Legends. Na początku może być ciężko o angaż, dlatego musisz być cierpliwy i nie możesz zbyt szybko się poddawać. Gdy jednak się już uda, to będziesz mógł liczyć na ciekawe zajęcie ze stałą pensją.

7. Dołącz do zespołu elo boosterów

Możesz pomagać innym graczom i podwyższać ich dywizję w League of Legends. Boosting kont jest jednak dość ciężką pracą, która dodatkowo wiążę się z pewnym ryzykiem. Zapewnia jednak sporo satysfakcji, a i na brak zajęcie nie będziesz musiał narzekać. Za pomocą platformy EloBoost24.eu można świadczyć usługi elo boositngu dla innych graczy z całego świata.

8. Startuj w turniejach

Z pozoru jeden z prostszych sposobów na zarabianie pieniędzy. Jednak w praktyce udział w turnieju możliwy jest zazwyczaj dla członków zespołów. Dlatego w pierwszej kolejności musisz założyć swój team lub dołączyć do już istniejącego.

9. Zostań profesjonalnym graczem

Gdy jesteś rzeczywiście dobrym graczem, to warto pomyśleć o karierze profesjonalnego gracza. Najlepsi z nich potrafią zarabiać naprawdę duże pieniądze. Możesz wtedy liczyć nie tylko na nagrody za wygrane turnieje, ale również na środki od sponsorów, których będziesz reklamować np. na swojej koszulce.

10. Zatrudnij się w Riot

Jeżeli Twoja miłość do LOL-a jest bardzo duża, to możesz pomyśleć o angażu w Riot. Początkowo może wydawać się to nierealne, jednak jeżeli nie spróbujemy, to nigdy nam się nie uda. Możesz zostać np. pracownikiem do obsługi social mediów i odpowiadać za komunikację z fanami.

Notka PR

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *