/ Internet / Darmowe seriale bez limitów – oglądamy filmy z AXN Player.

Darmowe seriale bez limitów – oglądamy filmy z AXN Player.

Administrator , 31 października 2014 - 11:13 w Internet

Popularne stacje telewizyjne coraz chętniej umieszczają na swoich stronach internetowych player wideo umożliwiający oglądanie wybranych filmów i seriali. Popularna stacja telewizyjna AXN, która w swojej ofercie ma najpopularniejsze seriale telewizyjne również udostępnia internautom możliwość oglądania wybranych odcinków seriali za darmo. Pokazujemy jak oglądać za darmo seriale w internecie bez limitów, oraz jaką ofertę programową AXN proponuje internautom.

1 Seriale bez limitów: AXN Player

AXN Player, to zbiór wybranych odcinków seriali emitowanych przez stację telewizyjną AXN, które możemy obejrzeć na komputerze z dostępem do internetu – za darmo! Wśród dostępnej listy seriali (która co jakiś czas ulega zmianie) znajdziemy między innymi takie produkcje jak, na przykład: Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak, The Shield: Świat Glin, Justified: bez przebaczenia, Na gorącym uczynku, Jazda próbna, Królowie gratów i wiele innych.

darmowe seriale w internecieŹródło: axn.pl

Co prawda AXN Player nie udostępnia wszystkich odcinków danego serialu, a zdarza się, że zaczynają się one od jednego z kolejnych sezonów, to mimo wszystko stroną warto się zainteresować. Materiały udostępnione w AXN Player mają określony czas ważności, po którym wygasają – w ich miejsce wchodzą nowe odcinki serialu. Jest to sprytny zabieg marketingowy, który ma na celu sprawić, że internauci będą często odwiedzać stronę internetową stacji telewizyjnej.

Uwaga! W celu obejrzenia wybranego serialu na AXN Player, należy posiadać zainstalowaną wtyczkę Adobe Flash Player.

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *