/ Gry / Interaktywny film wideo o Zombie. Podejmuj decyzje i nie daj się zabić!

Interaktywny film wideo o Zombie. Podejmuj decyzje i nie daj się zabić!

Administrator , 1 listopada 2014 - 17:56 w Gry, Wideo

Myślałeś kiedyś jakbyś się zachował, gdyby nagle okazało się, że na świecie rozprzestrzeniła się plaga Zombie? Interaktywne film wideo The Outbreak pozwoli Ci wcielić się w jednego z bohaterów filmu i podejmować decyzje, które wpłyną na losy pozostałych bohaterów i twoje. Darmowy interaktywny film wideo o Zombie – podejmuj właściwe decyzje, aby przeżyć!

1 Interaktywny film wideo – decyzje wpływające na losy bohaterów

Interaktywne filmy wideo zapewniają widzom głębsze doznania, pozwalają wcielić się w jednego z bohaterów filmu i podejmować decyzje, które wpłyną na jego dalsze losy. Filmy interaktywne zazwyczaj nie mają jednego zakończenia, ale umożliwiają podążanie kilkoma ścieżkami – podobnie jak w rozbudowanych grach wideo – możemy wybierać pomiędzy dobrem i złem.

interaktywne wideo

Zbliża się Halloween, dlatego postanowiliśmy wspomnieć o The Outbreak interaktywny filmie wideo, który przenosi nas do świata opanowanego przez Zombie. Jako jeden z bohaterów musimy podejmować trudne decyzje i jak najdłużej utrzymać się przy życiu. A decyzje naprawdę nie będą łatwe i często będziemy mieli trudne dylematy moralne – począwszy od pierwszej sceny, w której możemy zastrzelić osobę ugryzioną przez Zombie.

1 The Outbreak: interaktywne wideo o Zombie

Pod koniec każdej ze scen gry wideo (bo tak można w dużym uproszczeniu nazwać interaktywne wideo), będziemy mieli możliwość podjęcia jednej z decyzji, która wpłynie na losy bohaterów:

interaktywne wideo

Mogłoby się wydawać, że podjęta przez nas decyzja będzie słuszna, jednak reżyser często jest innego zdania. Podejmując złą decyzję zazwyczaj nasz bohater w krótkim czasie ginie, a my będziemy mogli rozpocząć grę od początku, lub od wybranego rozdziału. Rozdział interaktywnego filmu możemy wybrać klikając przycisk Chapter Select.

Jeżeli lubicie podejmować decyzje – zwłaszcza te trudne, to The Outbreak powinien Wam się spodobać. W komentarzach czekamy na informację o tym ile razy zginęliście w zmaganiach z Zombie – dla nas była to droga przez mękę, dlatego nie będziemy o tym wspominali. Wadą materiału jest angielska wersja językowa, pozbawiona możliwości wyświetlania napisów – a to spore utrudnienie dla osób, które nie miały styczności z tym językiem.

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *