/ Wideo / GTA2 w prawdziwym życiu z lotu ptaka.

GTA2 w prawdziwym życiu z lotu ptaka.

Administrator , 6 maja 2015 - 17:57 w Wideo

W internecie znajdziemy coraz więcej wideo tworzonych przez fanów gier, które w ciekawy sposób nawiązują do współczesnego życia. „Gta 2 w prawdziwym życiu” to krótkometrażowy film nakręcony z wykorzystaniem drona, który nawiązuje do kultowej serii Grand Theft Auto.

A jeżeli chodzi o grę GTA2 to przypominamy, że jest ona dostępna bezpłatnie i możecie ją pobrać stąd. Jeżeli nudzi Wam się samotna rozgrywka i chcielibyście zagrać ze znajomymi to zajrzyjcie do naszego poradnika: GTA2 z opcją multiplayer.

4 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 Komentarze
 • 12 czerwca 2015

  szkoda, że film już nie działa ale ze obrazka artykułu domyślam się że musiało to być naprawdę niezłe nawiązanie realiów do GTA 2 🙂

  Odpowiedz
  • 9 stycznia 2017

   chim naiz min tegeerei olon zahidal birvueceiHehilgaan bayrlalaa tanidaashulga min chi haana yavnaa surag uguurei udaan haisan shuuconsula min bayrlalaa chamdray tegeereinonna tegeerei amjiltZoliya chamd bayrlalaa7 burhan tertsagyg bas hurdasgaj boloh udaashiruulj bolmoor sanagdaad baigaa ymaatursod toosond daruulahguig hicheenee

   Odpowiedz
  • 7 marca 2017

   I think the Band … I think the Band Celtic Legacy sound’s like one of the Top Line Band’s, especialy the Song Resurrection sound’s GREAT, cause I’ve been playing METAL sense 87″, and I wanted to say KEEP it up and Keep playing Metal…… Was this answer helpful?

   Odpowiedz
 • 27 lipca 2015

  Wygląda nieźle, że im się chciało to robić 😉

  Odpowiedz