/ Informacje / Portal komputerowy KącikPC.pl wystartował !

Portal komputerowy KącikPC.pl wystartował !

Administrator , 29 października 2014 - 11:18 w Informacje

Jest nam niezmiernie miło poinformować internautów, że dnia dzisiejszego wystartował nowy portal komputerowy KacikPc.pl. Portal adresowany jest przede wszystkim do osób, które często napotykają problemy w obsłudze oprogramowania i sprzętu komputerowego, ale również do miłośników nowych technologii, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o aktualnych trendach na rynku.

wystartowal

Jesteśmy przekonani, że portal komputerowy KacikPC.pl, będzie się cieszył dużym zainteresowaniem wśród wszystkich grup wiekowych. Użytkownicy będą mogli korzystać z informacji podzielonych na kilka grup tematycznych:

  • Informacje – zapowiedzi konkursów, oraz eventów organizowanych na łamach portalu Kacikpc.pl, ale także informacje o zmianach i waszych pomysłach na rozwój portalu.
  • Oprogramowanie – opisy programów i porady związane z obsługą aplikacji komputerowych.
  • Sprzęt – zastanawiasz się na zakupem odpowiedniego sprzętu, nie tylko komputerowego? W tym dziale znajdziesz porady, recenzje i testy zestawów komputerowych, laptopów, tabletów, podzespołów komputerowych i wszystkiego co wpadnie w nasze ręce.
  • Nowości – najświeższe informacje ze świata nowych technologii: nowinki, premiery i zapowiedzi.
  • Ciekawostki – felietony, oraz luźne artykuły, które mają wzbudzić różne reakcje wśród czytelników – zarówno te pozytywne i negatywne.
  • Internet – interesujące aplikacje, oraz strony internetowe, które naszym zdaniem warto odwiedzić.
  • Windows – porady związane z najpopularniejszym systemem operacyjnym Windows.  Przeczytasz o tym, jak poradzić sobie z awarią komputera i w jaki sposób samodzielnie zainstalować system Windows.
  • Gry – kącik dla prawdziwych graczy komputerowych. Zapowiedzi i recenzje gier komputerowych, przegląd darmowych tytułów MMO, ale również gry, które umilą Wam czas spędzany  w pracy.
  • Wideo – zarówno te śmieszne, ale również poważne materiały wideo. Czyli dział, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Postaramy się o to, aby artykuły były skierowane nie tylko dla pasjonatów sprzętu i oprogramowania komputerowego, ale również wzbudziły zainteresowanie internauty, który na co dzień nie obcuje z nowościami na rynku technologicznym.

Wszystkich czytelników zachęcamy do pozostawienia śladu po sobie w postaci komentarzy pod artykułami, a bardziej pomysłowych zachęcamy do współpracy.

Comments are disabled

Komentowanie zostało wyłączone.