/ Internet / Zrób własne świąteczne wideo. Świąteczne wideo ze zdjęciem twoich znajomych!

Zrób własne świąteczne wideo. Świąteczne wideo ze zdjęciem twoich znajomych!

Administrator , 5 grudnia 2014 - 13:55 w Internet

Wielkimi krokami zbliżają się święta, dlatego postanowiliśmy wrzucić materiał, dzięki któremu sprawicie radość sobie i Waszym znajomym. Za pomocą serwisu Elf Yourself przygotujecie świąteczne wideo, w którym wystąpicie Wy, oraz wasi znajomi! Zobaczcie jak przygotować własny zabawny i świąteczny klip wideo, w którym umieścicie twarze znajomych i rodziny.

1 Własny świąteczny filmik – wklej twarze znajomych i rodziny

Elf Yourself to strona internetowa pozwalająca przygotować krótkometrażowy film z udziałem naszych znajomych – wystarczy wybrać zdjęcie na którym znajdują się znajomi, lub rodzina, odpowiednio je dopasować i gotowe. Elf Yourself pozwoli każdemu wcielić się w świątecznego elfa, który śpiewa i tańczy.

elf yourself

Po otworzeniu strony internetowej Elf Yourself, należy zaakceptować regulamin i załadować zdjęcie głowy osoby, która ma zostać wyświetlona na materiale wideo. Najlepiej, jeżeli na zdjęciu widoczny jest profil głowy – idealnie byłoby, jeżeli dysponujemy fotografią do dokumentu tożsamości. Do wyboru mamy opcję załadowania zdjęcia wykonanego z użyciem kamerki internetowej, portalu społecznościowego Facebook, lub z dysku komputera.

swiateczne wideo

W naszym przykładzie posłużyliśmy się zdjęciem makaki – sympatycznej małpki – należy dopasować kształt głowy do profilu elfa (zdjęcie możemy obracać, przybliżać i oddalać).

jak zrobic wlasne swiateczne wideoW kolejnym kroku możemy uzupełnić zdjęcia pozostałej liczby elfów (Another Elf), dodać pozdrowienia (Add Greeting), lub wyświetlić materiał wideo (Lets Dance).

swiateczne wideo jak to zrobic

Materiał wideo zostanie wygenerowany stosunkowo szybko. Po wygenerowaniu pliku wideo, mamy możliwość zmiany szablonu, który wpływa na rodzaj muzyki i oprawę graficzną min. Office Party, Jingle Pop, Hip Hop itp…

Tak przygotowany materiał wideo możemy udostępnić naszym znajomym, lub pobrać go na dysk komputera – ta opcja jest jednak płatna.

1 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Komentarze
  • 8 czerwca 2017

    I am in awe of this quality unique content. You may not know how rare that is in toyaÂd¡Â¯s writing world. Your points of interest in this article almost match my own thoughts. Thank you.

    Odpowiedz