/ PR / Wkup doładowanie Xbox Live Gold bez karty!

Wkup doładowanie Xbox Live Gold bez karty!

Administrator , 27 lipca 2018 - 19:00 w PR

Chcesz zakupić doładowanie Xbox Live Gold, ale nie masz karty? W takim przypadku możesz opłacić je również z wykorzystaniem przelewu. Sprawdź, jak to zrobić!

Granie na konsoli Xbox nie wymaga dokupowania dodatkowych ofert, ale wtedy, gdy chcemy bawić się z innymi osobami przez internet, będziemy musieli zdecydować się na opcję Live Gold. W jej ramach abonenci otrzymują nie tylko dostęp do rozgrywki wieloosobowej on-line ze swoimi znajomymi i innymi osobami, ale też inne bonusy. Zaliczają się do nich dwie darmowe gry co miesiąc oraz różne obniżki w oficjalnym sklepie Xbox – Microsoft, dzięki którym możemy zakupić gry i inne materiały jeszcze taniej.

Subskrypcję Xbox Live Gold można zakupić bezpośrednio w oficjalnym sklepie Xbox, ale również można zrobić to na inne sposoby. Bardzo popularne są kody przedpłaty, które możemy zakupić stacjonarnie – w sklepach z grami, elektroniką, a nawet w niektórych salonikach prasowych i marketach. Także możemy kupić je on-line – bez potrzeby posiadania karty.

Za doładowanie Xbox Live Gold możemy zapłacić z wykorzystaniem przelewu, więc to korzystna opcja dla osób, które nie mają własnej karty lub też nie chcą podawać jej danych. Warto wspomnieć, że w przeszłości zdarzały się różne wycieki danych, dlatego wielu graczy woli być zabezpieczonych przed takim niebezpieczeństwem.

Doładowania możemy bez trudu zakupić w serwisach internetowych z doładowaniami, na przykład w takim jak Doladowania.pl. W ofercie serwisu znajdziemy szereg doładowań do gier, które możemy kupić od ręki – bez potrzeby posiadania karty płatniczej, ponieważ możemy zapłacić za nie szybkim przelewem. Przelew prowadzony jest za pośrednictwem specjalnego systemu płatności, dlatego nawet jeśli jest międzybankowy, nie musimy czekać długo na jego księgowanie. Najczęściej w przeciągu paru minut doładowanie Xbox Live Gold jest już zrealizowane – otrzymujemy wtedy kod przedpłaty, który wpisujemy na swoim koncie.

Zatem do skorzystania z subskrypcji Xbox Live Gold wcale nie trzeba posiadać karty lub kupować go w zwykłym sklepie – można zrobić to także on-line i zapłacić przelewem!

Źródło: Notka PR

0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *