/ Internet / Pobieranie mp3 z YouTube. Ściągamy muzykę z YouTube.

Pobieranie mp3 z YouTube. Ściągamy muzykę z YouTube.

Administrator , 18 grudnia 2015 - 22:16 w Internet

YouTube to potężne źródło filmów, ale i różnego rodzaju teledysków, które możemy w prosty sposób zapisać na dysku komputera, a nawet skonwertować do formatu MP3 i odsłuchać na zewnętrznym odtwarzaczu muzycznym. W tym poradniku pokażemy w jaki sposób pobierać pliki mp3 z serwisu YouTube. Prezentujemy prosty i skuteczny sposób na ściąganie muzyki z Youtube bez instalowania dodatkowych programów na komputerze.

pobieranie z youtube

1 Pobieramy muzykę z YouTube – konwersja do mp3

W serwisie YouTube znajdziemy wiele różnego rodzaju utworów, w tym teledysków, które możemy nagrać na płytę i odtworzyć na przykład w samochodzie w drodze do pracy. YouTube sam w sobie nie udostępnia możliwości pobierania plików na dysk komputera, ale istnieje sporo dostępnych w internecie i bezpłatnych narzędzie, które umożliwiają ściąganie muzyki.

Jednym z serwisów, który umożliwia konwersję z YouTube do formatu MP3 jest Convert Box.

konwersja do youtube

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta – w miejsce Insert Video URL, należy podać adres strony internetowej na której umieszczony został materiał wideo, który chcemy pobrać w postaci pliku MP3. Serwis Convert Box pozwala pobierać pliki z YouTube, Vimeo, Facebook’a i SoundCloud.

konwersja youtube to mp3

Po kliknięciu przycisku GO, rozpocznie się proces konwersji, który trwa dosłownie chwilę.

pobieramy z YouTube

Aby zapisać plik w formacie MP3 na dysku komputera klikamy przycisk Download i wskazujemy miejsce zapisu. Oprócz możliwości pobierania plików w formacie MP3 serwis daje użytkownikowi możliwość wyboru formatu: mp4, webm, aac, m4a, f4v, oraz 3gp.

3 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 Komentarze
 • 3 lutego 2016

  polecam sprawdzic http://www.zapiszjako.pl i wszystko stanie sie duzo prostsze 🙂

  Krecony
  Odpowiedz
 • 10 stycznia 2017

  Good to find an expert who knows what he’s takinlg about!

  Odpowiedz
 • 17 stycznia 2017

  JJ, you’ve posted about how you are stocking up in food and supplies, and that is really smart!At a tea party meeting last week I met a man who is running for county sheriff. He and his wife told me privately that they have been stocking up for awhile now. To me that’s all the confirmation I needed that what I was doing was right.My favorite stores/departments have been grocery, hunting and sporting goods…Excuse me while I go watch Rambo again for ideas…

  Odpowiedz