/ Oprogramowanie / Pobieranie całej playlisty z YouTube. Pobieramy listę piosenek w formacie mp3 z YouTube.

Pobieranie całej playlisty z YouTube. Pobieramy listę piosenek w formacie mp3 z YouTube.

Administrator , 10 maja 2016 - 18:13 w Oprogramowanie

YouTube to kopalnia różnego rodzaju filmów, oraz teledysków – za pośrednictwem serwisu promują się nie tylko światowej sławy artyści, ale również mniej znani kompozytorzy. Ciekawą opcją w serwisie YouTube jest możliwość tworzenia tzw. playlisty -czyli listy utworów zebranych w jednym miejscu odtwarzanych jeden po drugim. W tym poradniku przedstawimy sprawdzony i skuteczny sposób na pobranie pełnej playlisty z YouTube i zapisanie każdego z utworów w formacie mp3 na dysku komputera.

pobieranie z youtube

 1 Jak pobrać playlistę YouTube w formacie mp3?

W sieci dostępnych jest sporo narzędzi umożliwiających konwersję wideo z serwisu YouTube do formatu mp3, jednak nie wszystkie radzą sobie z pobraniem pełnej playlisty. Duża część darmowych aplikacji umożliwiających pobieranie listy utworów YouTube umożliwia ściągnięcie ograniczonej liczby plików np. pierwszych 10 utworów, aby pobrać playlistę liczącą większy zbiór należy zakupić rozszerzoną wersję aplikacji. MediaHuman YouTube to MP3 Converter, to jedno z niewielu narzędzi, które umożliwia pobieranie playlisty z YouTube w formacie mp3 bez ograniczeń co do wielkości playlisty, oraz czasu trwania pojedynczych utworów.

pobieranie playlisty z youtube

Po zainstalowaniu i uruchomieniu MediaHuman YouTube to MP3, należy skopiować adres URL playlisty, którą chcemy pobrać, a następnie kliknąć na przycisk Wklej adres URL. Program automatycznie rozpocznie proces zbierania informacji o playliście i wyświetli krótkie informacje o każdym z materiałów.

youtube to mp3

Aby pobrać wybrany utwór z playlisty możemy na niego kliknąć PKM i wybrać menu Rozpocznij, aby skorzystać z przycisku Rozpocznij wszystkie czynności widocznego w głównym oknie aplikacji.

 2 Ustawienia programu MediaHuman YouTube to MP3

Aplikacja umożliwia dostosowanie najważniejszych funkcji do preferencji użytkownika, w tym między innymi ilość jednocześnie pobieranych plików, ograniczenie prędkości pobierania, miejsce na dysku do którego mają być zapisywane utwory, a także format zapisu pliku, a także tytuł, oraz tagi.

dodatkowe ustawienia

Aby otworzyć menu ustawień klikam na przycisk General Options, a następnie Preferencje. W zakładce Ogólne możemy ustawić między innymi sposób w jaki ma się zachować aplikacja po pobraniu wszystkich utworów – przydatna opcja, gdy chcemy na przykład zamknąć komputer po pobraniu plików.

ustawienia media human youtube to mp3Kolejna z zakładek Pobierz – umożliwia określenie ilości jednocześnie pobieranych plików, oraz ograniczenie przepustowości pasma. Jest to przydatna opcja zwłaszcza, gdy dysponujemy słabszym łączem i chcemy mieć możliwość dalszej pracy na komputerze z dostępem do internetu bez większych lagów. Zakładka Wyjście Audio pozwala zdefiniować miejsca zapisu dla pobieranych plików, ale również określić szablon nazwy.

1 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Komentarze
  • 13 czerwca 2018

    ja często korzystam z aplikacji do pobieranie muzyki z Youtube, fajna sprawa, polecam

    Odpowiedz