/ Internet / Komercyjne wersje programów całkowicie za darmo, dzięki akcji Giveaway of the day!

Komercyjne wersje programów całkowicie za darmo, dzięki akcji Giveaway of the day!

Administrator , 8 listopada 2014 - 13:27 w Internet

Giveaway of the day, to projekt skierowany do internautów, który umożliwia pobranie legalnie i całkowicie za darmo komercyjnych wersji programów komputerowych. W ciągu 24 masz szansę zainstalować oprogramowanie warte nawet kilkaset złotych – zobacz jak to zrobić! Dowiedz się skąd pobierać pełne wersje komercyjnych programów za darmo w internecie.

darmowe komercyjne programyŹródło: flickr, Hebi65

1Darmowe wersje komercyjnych programów: Giveaway of the day

Giveaway of the day, to inicjatywa skierowana dla wszystkich internautów, którzy mogą legalnie nabyć za darmo oprogramowanie, za które normalnie trzeba byłoby uiścić opłatę – często kilkanaście, a nawet kilkaset złotych.

darmowe programy komercyjne

Każdego dnia na stronie akcji Giveaway of the day, zobaczymy nową wersję programu komputerowego, który możemy pobrać całkowicie za darmo – jest tylko jedna mała uwaga. Każdy z zaprezentowanych programów możemy pobrać przez określony czas – zazwyczaj 24 godziny i dokładnie w tym czasie należy go zainstalować na komputerze. Jeżeli programu komputerowego nie zainstalujemy w określonym czasie, to jego licencja wygaśnie.

Programy zaprezentowane w akcji, to nie wersje testowe programów, lub pozbawione pewnych funkcjonalności narzędzia, ale pełne wersje programów ze wszystkimi funkcjami. W ramach akcji Giveaway of the day przewinęło się już kilkanaście różnych programów, między innymi takie tytuły jak: Easy Digital Photo Recovery, Hide Folders, Ashampoo Photo Optimizer, Process Lasso Pro, TDMore DVD Converter, lub Inpaint.

Aktualnie w ofercie Giveaway of the day, będziecie mogli pobrać pełną wersję programu:0 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *