/ Internet / Generator internetowych żartów. Wkręć znajomego w historię!

Generator internetowych żartów. Wkręć znajomego w historię!

Administrator , 3 listopada 2014 - 16:51 w Internet

Chcesz zrobić żart koledze, lub koleżance, a może zbliża się Prima Aprilis i nie masz pomysłu na psikusa? Przedstawiamy internetowe generatory newsów, żarty i dowcipy na 1 kwietnia i nie tylko. Przeczytaj jak wkręcić swoich znajomych w zabawną fikcyjną historię i wygenerować odpowiedni artykuł w internecie.

1 Wkręcanie znajomych w internetowe artykuły, newsy

Portale, które poniżej zaprezentujemy będą miały podobny schemat działania i służą do generowania zabawnych, fikcyjnych sytuacji. Generowane artykuły są nieszkodliwe – należy je traktować z przymrużeniem oka – i wygasają po kilku dniach. Zazwyczaj będziemy poproszeni o podanie kilku istotnych informacji identyfikujących znajomego, takich jak na przykład: imię, nazwisko, wiek, a nawet adres zamieszkania. Zobaczmy jak to działa!

  • Generator newsów Oniet

Pierwszy z generatorów śmiesznych historii, dzięki którym możemy wkręcić znajomych znajdziemy tutaj. Za pomocą generatora wkręcimy znajomych w handel narkotykami, oświadczyny, wygraną na loterii, a nawet prostytucję.

generator smiesznych historiiŹródło: oniet.o0o.pl

  • Generator śmiesznych informacji prasowych

Ulepszona wersja wspomnianego wcześniej generatora, dostępna jest tutaj. Znajdziemy tam całkowicie nowe historie, oraz szablon serwisu przypominający rubrykę Wydarzenia na portalu Onet:

smieszne generatoryŹródło: wiadomosci.oriet.pl

  • Fikcyjna kartoteka policyjna

Jeżeli uważasz, że twój znajomy nie nabierze się na wyżej wspomniane generatory zabawnych historii, to wyślij mu adres fikcyjnej bazy danych organów ścigania dostępnej tutaj. Po przekazaniu znajomemu linku do kartoteki, okaże się, że będzie on widniał w policyjnej kartotece:

fikcyjna kartoteka organow sciganiaŹródło: ec-databases.europa.omat.pl

  • Żarty i dowcipy na 1 kwietnia – jak nabrać kolegę, lub koleżankę

Ciekawe żarty i dowcipy, polegające na wygenerowaniu fikcyjnej historii z udziałem znajomych znajdziemy tutaj. Opisywane historie będą dodatkowo okraszone interesującym szablonem i zdjęciami – to według nas jeden z zabawniej wyglądających generatorów do wkręcania znajomych:

zarty i dowcipy na prima aprilisŹródło: stefun.pl

 

Napiszcie w komentarzach, czy udało Wam się wkręcić znajomych, a może sami zostaliście wkręceni?

3 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 Komentarze