/ Oprogramowanie / 5 najpopularniejszych aplikacji do obróbki zdjęć

5 najpopularniejszych aplikacji do obróbki zdjęć

Administrator , 25 czerwca 2018 - 19:35 w Oprogramowanie

Popularna i znana wszystkim aplikacja instagram cały czas się zmienia. Twórcy medium wprowadzają coraz to nowsze ulepszenia, by użytkownicy jeszcze chętniej z niego korzystali. Z pewnością jednym z dominujących narzędzi instagrama, jest dodawanie zdjęć, które na wielu profilach prezentują się perfekcyjnie. Poznaj praktyczne aplikacje do edycji zdjęć, jakie z pewnością powinny znaleźć się na Twoim telefonie.

VSCO

To obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji, przeznaczonej do edycji zdjęć. Jeśli jesteś w posiadaniu telefonu Iphone 8, to bez problemu pobierzesz program na system iOS. VSCO również jest dostępne w systemie Android. Znajdziesz w nim wszystkie potrzebne funkcje, które pomogą Ci perfekcyjnie obrobić zdjęcie. W darmowej wersji masz możliwość skorzystania z kilku podstawowych filtrów, jednak jeśli będzie Ci mało możesz kupić ich więcej odwiedzając zakładkę „store”. Ogromną zaletą aplikacji jest to, że po zapisaniu zdjęć nadal mają one wysoką jakość. Z tego programu korzystają popularne blogerki modowe, a także wiele innych gwiazd.

Adobe Photoshop Express

To najpopularniejszy edytor graficzny, z którego pełnej wersji korzystają specjaliści. Dzięki tej darmowej wersji dostępnej na telefon, możesz ręcznie lub automatycznie obrobić wybrane zdjęcia. Pomimo tego, że program nie posiada takich samych opcji, co pełna wersja dostępna na komputer, to jednak za jego pomocą szybko i prosto zmodyfikujesz fotografie. Aby uzyskać dostęp do pozostałej oferty narzędzie wystarczy, że zalogujesz się na stronie producenta Adobe.

Snapseed

Z tej aplikacji także korzysta wiele znanych gwiazd instagrama i uznawana jest za najlepszy, darmowy program do obróbki zdjęć w wersji mobilnej. Filtry dostępne w ofercie są podzielona aż na 12 kategorii. Masz także możliwość wykonania korekty wybranej fotografii, według swoich upodobań. Dzięki niej możesz także przerobić zdjęcia w formacie JPG., a także DNG. Aplikacja dostępna jest zarówno dla iOS, ja i dla systemu Android.

Moldiv

Ta aplikacja zawiera w sobie zbiór wszystkich, niezbędnych funkcji do edycji graficznej. Dodatkowo prócz retuszu twarzy i zastosowaniu filtrów, możesz także stworzyć kolarz z wybranych zdjęć. W programie dostępne jest kilkadziesiąt wzorów układów fotografii. Dodatkowo możesz do wybranej grafiki dodać ciekawy tekst lub naklejkę. W specjalnej selekcji „Magazine”, w której znajdują się gotowe layouty okładek, w związku z czym stworzysz plakat lub ulotki.

Retouch Vogue

To aplikacja stworzona dla tych, którym zależy na perfekcji. Dzięki niej możesz oszlifować swoje zdjęcie według Twoich upodobań. Program posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak wybielenie zębów lub wygładzenie skóry. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, a pożądane efekty na fotografii otrzymasz w krótkim czasie.

Jeśli już wiesz, które aplikacje do edycji zdjęć cieszą się największą popularnością, to koniecznie zainstaluj się na swoim telefonie. Przy ich pomocy stworzysz nie tylko idealną fotografię, ale dodatkowo sprawisz, że Twój profil na instagrame będzie prezentował się zjawiskowo i przykuje uwagę nowych obserwatorów.

Źródło: Notka PR

1 KOMENTUJ

Napisz Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 Komentarze